Abonament

Witaj!

Tutaj można pobrać formularz klubowy i zapisać się do nas. Zapraszamy!

Aby wypełnić lub pobrać formularz prosimy postępować zgodnie z instrukcją, składającą się z kilku kroków. Została przygotowana w takiej formie po to, aby chronić godność i dobro uczestników społeczności, a także spełnić wszystkie wymogi prawne. 

 

FORMULARZ zgłoszeniowy do społeczności Business Dialog na 2021 rok, w tym Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog”

TAK, potwierdzam chęć uczestnictwa w Business Dialog/Klubie Dyrektorów Finansowych „Dialog” oraz w serwisie dyrektorów www.businessdialog.pl , i wykupuję:

…. Abonament A  – 12 miesięcy – w cenie 1 800 zł zł plus 23% VAT,

Uczestnictwo w platformie wsparcia Business Dialog dostarcza wartość, która wzmacnia zdolność firm do zarabiania, pomaga unikać ryzyk biznesowych oraz zwiększa skuteczność menedżerów.        

Abonament obejmuje m.in. :

 • Uczestnictwo w wartościowym, prestiżowym i sympatycznym networkingu osób odpowiedzialnych za finanse w firmach i instytucjach oraz wspierających ich ekspertów poprzez bezpłatny udział we wszystkich spotkaniach i konferencjach organizowanych przez Business Dialog w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Trójmieście i Bydgoszczy, oraz spotkaniach online
 • Możliwość uzyskania użytecznej rekomendacji rozwiązania dla biznesu – wraz z know how skutecznego przetestowania go – przez firmy planujące np. robotyzację (automatyzację) wybranego procesu, wybór narzędzia do analiz i raportowania, czy relacjami z fiskusem.
 • Dostęp do renomowanych ekspertów własnych Business Dialog po stawkach niższych od rynkowych, korzystanie z zakontraktowanej puli godzin bezpłatnego doradztwa Partnerów.
 • Możliwość zamieszczenia w serwisie Business Dialog fotoreportażu o firmie uczestnika w celach PR i promocji.
 • Udział w programie Plan B dla dyrektora, wskazującym wartościowe ścieżki awansu zawodowego oraz inwestycji finansowych.
 • Dostęp do materiałów w serwisie businessdialog.pl (blogów, filmów, nagrań, relacji ze spotkań, forum), materiały mogą być na życzenie redagowane w zbiorczy pakiet na zadany temat
 • Możliwość wpisania przynależności do Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog” do swojego cv

Czyli realizuje następujące potrzeby dyrektorów i ich firm:

 • edukacja i wymiana doświadczeń, włącznie z rekomendacją najlepszych praktyk
 • wsparcie dla firmy-pracodawcy w projektach unowocześnień i usprawnień, szczególnie w ramach programów Made in Poland/Wyprodukowane w Polsce, Digital Finance Excellence dfe.org.pl, Cyfrowy Fiskus www.cyfrowyfiskus.pl , „Made in Poland/Wyprodukowane w Polsce” https://businessdialog.pl/made-in-poland  oraz fotoreportażu.
 • wsparcie w rozwoju zawodowym i wzroście zasobów finansowych
 • realizacja aspiracji godnościowych i społecznych, przynależność do elity menedżerskiej przez sieć partnerów i działań,
 • realizacja ambicji intelektualnych, poprzez tworzenie opinii ważnych dla całego środowiska

Info o Klubie Dyrektorów Finansowych „Dialog”. Klub jest społecznością istniejącą od 2008 r., skupiającą koło półtora tysiąca dyrektorów w Warszawie, Wrocławiu, Trójmieście, Krakowie, Katowicach, Bydgoszczy, Rzeszowie, Szczecinie, Lublinie, Poznaniu i Łodzi. Uczestnicy spotykają się podczas śniadań biznesowych (ok. 100 rocznie), konferencji (2 rocznie), popołudniowych debat (10 rocznie). Od 2018 roku w KDF Dialog jest realizowany Digital Finance Excellence, program wsparcia dyrektorów i firm w usprawnianiu zarządzania procesowego, automatyzacji, w tym robotyzacji procesów www.dfe.org.pl . W 2019 r. zostały uruchomione programy: Cyfrowy Fiskus www.cyfrowyfiskus.pl i Plan B dla dyrektora https://businessdialog.pl/plan-b . Od stycznia 2020 roku realizowany jest program WatchYourCashFlow. A w listopadzie 2020 r. wystartował program Made in Poland/Wyprodukowane w Polsce https://businessdialog.pl/made-in-poland

Serwis społecznościowy Business Dialog http://www.businessdialog.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w tym zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do działalności w Klubie Dyrektorów Finansowych „Dialog” zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677).

Uczestnicy Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog”/Business Dialog otrzymują jedną fakturę z tytułem „Uczestnictwo w platformie wsparcia Business Dialog w następującym okresie……”.

IMIĘ………………………………………………………………

NAZWISKO…………………………………………………..

STANOWISKO………………………………………………

FIRMA…………………………………………………………

ADRES…………………………………………………………

KOD/MIASTO………………………………………………

NIP……………………………………………………………..

TEL……………………………………………………..

E-MAIL………………………………………………………..

Prosimy o odesłanie formularza na adres iwona_bartczak @ businessdialog.pl i dokonanie wpłaty PRZELEWEM na numer konta:

Business Dialog Iwona D. Bartczak 00-710 Warszawa, ul. Bartoszka 4

60 1140 2017 0000 4102 0491 208